hdozkan

hdozkan
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 28 Nov 2013
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 6% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 28 Nov 2013
65 37% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 28 Nov 2013
75 62% Requiem for a Dream (2000) - Rated 28 Nov 2013
55 19% Before Sunrise (1995) - Rated 28 Nov 2013
55 19% Hot Fuzz (2007) - Rated 28 Nov 2013
75 62% Mulholland Drive (2001) - Rated 28 Nov 2013
80 81% Apocalypse Now (1979) - Rated 28 Nov 2013
80 81% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (1981) - Rated 28 Nov 2013
80 81% 12 Monkeys (1995) - Rated 28 Nov 2013
65 37% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Rated 28 Nov 2013