hdw3

hdw3
Movie Buff - 439 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95% Yojimbo (1961) - Rated 17 Apr 2016
60% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 17 Apr 2016
88% The Ghost Writer (2010) - Rated 17 Apr 2016
60% The Amazing Spider-Man (2012) - Rated 17 Apr 2016
88% 12 Angry Men (1997) - Rated 17 Apr 2016
4% Titanic (1997) - Rated 17 Apr 2016
13% Snatch (2000) - Rated 17 Apr 2016
25% Chicken Run (2000) - Rated 17 Apr 2016
40% Wall Street (1987) - Rated 17 Apr 2016
88% The Exterminating Angel (1962) - Rated 17 Apr 2016