headcase99

headcase99
Movie Buff - 172 Film Ratings
Member Since: 29 Apr 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 57% Clueless (1995) - Rated 26 Mar 2016
89 57% Independence Day (1996) - Rated 26 Mar 2016
91 88% The Hunt for Red October (1990) - Rated 26 Mar 2016
90 77% 300 (2007) - Rated 26 Mar 2016
91 88% In Time (2011) - Rated 26 Mar 2016
90 77% Seven Years in Tibet (1997) - Rated 26 Mar 2016
89 57% The American President (1995) - Rated 26 Mar 2016
87 25% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 26 Mar 2016
89 57% The Graduate (1967) - Rated 26 Mar 2016
95 94% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 26 Mar 2016