Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
healy4

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Dec 21, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
88 65% The Mortal Storm (1940) - Dec 21, 2018
84 54% Goldfinger (1964) - Dec 21, 2018
77 29% Inside Llewyn Davis (2013) - Dec 21, 2018
90 79% March of the Penguins (2005) - Dec 21, 2018
67 11% Zoolander (2001) - Dec 21, 2018
92 90% Being John Malkovich (1999) - Dec 21, 2018
92 90% Full Metal Jacket (1987) - Dec 21, 2018
90 79% Rocky (1976) - Dec 21, 2018
88 65% Groundhog Day (1993) - Dec 21, 2018
70 22% Dead Man (1995) - Dec 21, 2018