heavy_woofer

heavywoofer
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 27 Jul 2021
Location: Lovettsville, VA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 27 Jul 2021
75 25% Cabin Fever (2002) - Rated 27 Jul 2021
80 50% Due Date (2010) - Rated 27 Jul 2021
20 5% Titanic (1997) - Rated 27 Jul 2021
90 85% Baseketball (1998) - Rated 27 Jul 2021
80 50% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 27 Jul 2021
80 50% Meet the Parents (2000) - Rated 27 Jul 2021
80 50% Catch Me If You Can (2002) - Rated 27 Jul 2021
65 15% Cape Fear (1991) - Rated 27 Jul 2021
100 95% Batman (1989) - Rated 27 Jul 2021