hedles

hedles
Movie Buff - 171 Film Ratings
Member Since: 09 Nov 2018
Location: Fort Lauderdale, Florida, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love films love music love games love shows.

more Recent Ratings

90 79% Schindler's List (1993) - Rated 09 Nov 2018
94 92% Game of Thrones (2011) - Rated 09 Nov 2018
89 77% The Terror (2018) - Rated 09 Nov 2018
84 56% Snatch (2000) - Rated 09 Nov 2018
84 56% Nightcrawler (2014) - Rated 09 Nov 2018
87 68% Dead Man (1995) - Rated 09 Nov 2018
85 60% Hunt for the Wilderpeople (2016) - Rated 09 Nov 2018
77 37% Forrest Gump (1994) - Rated 09 Nov 2018
85 60% The Haunting of Hill House (2018) - Rated 09 Nov 2018
71 31% Last Action Hero (1993) - Rated 09 Nov 2018