hefnongman

hefnongman
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 1 cats, 8 tats.

more Recent Ratings

90 77% Videodrome (1983) - Rated 04 Jan 2019
85 55% Logan (2017) - Rated 04 Jan 2019
80 44% Blindspotting (2018) - Rated 04 Jan 2019
90 77% Moonlight (2016) - Rated 04 Jan 2019
79 36% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 04 Jan 2019
"little long, imho. Could probably have been an awesome short film, even if it was still like an hour long. but there's just a little too much for me."
87 63% Super Troopers (2002) - Rated 04 Jan 2019
50 8% Batman & Robin (1997) - Rated 04 Jan 2019
70 22% Moulin Rouge! (2001) - Rated 04 Jan 2019
95 94% Nightcrawler (2014) - Rated 04 Jan 2019
60 13% American Pie (1999) - Rated 04 Jan 2019