helin

helin
Film Freak - 661 Film Ratings
Member Since: 05 Nov 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Fifty Shades Freed (2018) - Rated 20 Jun 2019
0% Fifty Shades Darker (2017) - Rated 20 Jun 2019
50 13% Isn't It Romantic (2019) - Rated 20 Jun 2019
70 30% Green Book (2018) - Rated 20 Jun 2019
90 75% Viridiana (1961) - Rated 20 Jun 2019
75 40% Bad Times at the El Royale (2018) - Rated 20 Jun 2019
65 23% Beautiful Boy (2018) - Rated 20 Jun 2019
55 15% Velvet Buzzsaw (2019) - Rated 20 Jun 2019
85 61% Ida (2013) - Rated 20 Jun 2019
60 18% Burnt (2015) - Rated 20 Jun 2019