heliogabalos

heliogabalos
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 77% Planet Earth (2006) - Rated 30 Mar 2013
80 31% Frenzy (1972) - Rated 30 Mar 2013
80 31% 12 Monkeys (1995) - Rated 30 Mar 2013
90 77% Hiroshima mon amour (1959) - Rated 30 Mar 2013
95 95% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 30 Mar 2013
60 4% The Usual Suspects (1995) - Rated 30 Mar 2013
"nrm."
80 31% Bad Timing (1980) - Rated 29 Mar 2013
90 77% Faust (2011) - Rated 29 Mar 2013
85 54% Hannibal Rising (2007) - Rated 29 Mar 2013
85 54% Hannibal (2001) - Rated 29 Mar 2013