HelloElsker

helloelsker
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2022
Location: port townsend, washington, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 92% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 12 Mar 2022
72 18% Solaris (1972) - Rated 12 Mar 2022
83 62% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 12 Mar 2022
83 62% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 26 Feb 2022
74 33% Blade Runner (1982) - Rated 12 Feb 2022
80 42% Carrie (1976) - Rated 12 Feb 2022
92 86% Doctor Who (2005) - Rated 03 Feb 2022
63 14% His Girl Friday (1940) - Rated 03 Feb 2022
84 74% The Matrix (1999) - Rated 03 Feb 2022
73 25% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 03 Feb 2022