hellraider89

hellraider89
Flick Fan - 74 Film Ratings
Member Since: 29 Aug 2014
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 2% Transformers (2007) - Rated 30 Jun 2018
88 57% Blood Diamond (2006) - Rated 30 Jun 2018
88 57% The Prestige (2006) - Rated 30 Jun 2018
88 57% Doctor Strange (2016) - Rated 30 Jun 2018
87 47% Moon (2009) - Rated 30 Jun 2018
80 5% Annihilation (2018) - Rated 30 Jun 2018
85 29% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 30 Jun 2018
90 73% The Revenant (2015) - Rated 30 Jun 2018
88 57% Fury (2014) - Rated 19 Dec 2014
88 57% Gone Girl (2014) - Rated 19 Dec 2014