helton7776

helton7776
Film Freak - 630 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

77 61% 25th Hour (2002) - Rated 24 Oct 2014
70 29% Funny Games (2008) - Rated 24 Oct 2014
75 52% Friday (1995) - Rated 24 Oct 2014
86 95% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 24 Oct 2014
71 34% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 24 Oct 2014
73 43% Gangster Squad (2013) - Rated 24 Oct 2014
73 43% Quarantine (2008) - Rated 24 Oct 2014
76 55% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 24 Oct 2014
80 78% The Holiday (2006) - Rated 24 Oct 2014
80 78% The Negotiator (1998) - Rated 24 Oct 2014