Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hemesdtnt

Film Freak - 594 Film Ratings

Member Since: Aug 20, 2018

Location: Sakarya, Turkey

Bio: Instagram: @thegirlcalledsea
more Recent Ratings
Check out hemesdtnt's...
68 11% Always Shine (2016) - Oct 24, 2020
65 9% XX (2017) - Oct 23, 2020
75 28% Eyes of Laura Mars (1978) - Oct 20, 2020
70 16% Black Christmas (1974) - Oct 18, 2020
70 16% Scanners (1981) - Oct 06, 2020
65 9% Society (1989) - Oct 04, 2020
78 37% Ashes and Snow (2005) - Oct 03, 2020
88 70% Videodrome (1983) - Oct 03, 2020
80 45% Antichrist (2009) - Oct 02, 2020
80 45% Possession (1981) - Sep 30, 2020