henri-Q

henri_q
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2010
Location: Belo Horizonte, Minas Gerais, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 78% Eyes of the Spider (1998) - Rated 02 Oct 2010
98 87% The White Ribbon (2009) - Rated 02 Oct 2010
94 81% The Dark Knight (2008) - Rated 01 Oct 2010
80 51% Hero (2002) - Rated 01 Oct 2010
21 26% Starsky & Hutch (2004) - Rated 01 Oct 2010
14 15% War of the Worlds (2005) - Rated 01 Oct 2010
40 38% The Brothers Grimm (2005) - Rated 01 Oct 2010
49 39% Brüno (2009) - Rated 01 Oct 2010
1% White Chicks (2004) - Rated 01 Oct 2010
1% The Nutty Professor (1996) - Rated 01 Oct 2010