hentroboss

hentroboss
Movie Buff - 212 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2019
Location: Estonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 40% Call Me by Your Name (2017) - Rated 04 Jan 2019
100 96% The Act of Killing (2012) - Rated 04 Jan 2019
100 96% Whiplash (2014) - Rated 04 Jan 2019
100 96% Magnolia (1999) - Rated 04 Jan 2019
100 96% There Will Be Blood (2007) - Rated 04 Jan 2019
100 96% Drive (2011) - Rated 04 Jan 2019
100 96% Taxi Driver (1976) - Rated 04 Jan 2019
100 96% The Man With a Movie Camera (1929) - Rated 04 Jan 2019
100 96% 12 Angry Men (1957) - Rated 04 Jan 2019
100 96% Come and See (1985) - Rated 04 Jan 2019