heolm

heolm
Movie Buff - 248 Film Ratings
Member Since: 10 Aug 2012
Location: eskiþehir, þoralar, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: þöyle böyle

more Recent Ratings

79 60% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 26 Nov 2013
84 90% The Man from Earth (2007) - Rated 25 Nov 2013
78 52% Dan in Real Life (2007) - Rated 25 Nov 2013
83 86% Interstate 60 (2002) - Rated 25 Nov 2013
85 93% Frances Ha (2013) - Rated 24 Nov 2013
80 69% Carlos (2010) - Rated 24 Nov 2013
88 97% The Broken Circle Breakdown (2012) - Rated 24 Nov 2013
85 93% Wings of Desire (1987) - Rated 16 Apr 2013
85 93% Moon (2009) - Rated 13 Apr 2013
84 90% La Dolce vita (1960) - Rated 13 Apr 2013