Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
herborg

Movie Buff - 195 Film Ratings

Member Since: Aug 23, 2016

Location: Germany

more Recent Ratings
68 29% In the Aisles (2018) - Mar 13, 2019
60 15% Blue My Mind (2017) - Mar 09, 2019
80 74% Sonbahar (2008) - Feb 22, 2019
75 45% Der Hauptmann (2017) - Feb 01, 2019
85 88% The End of the F***ing World (2017) - Jan 19, 2019
85 88% Louis C.K. 2017 (2017) - Jan 19, 2019
72 42% Isle of Dogs (2018) - Jan 19, 2019
77 52% To Be or Not to Be (1942) - Jan 19, 2019
60 15% Mother! (2017) - Jan 19, 2019
50 6% Inside Llewyn Davis (2013) - Jan 19, 2019