herrdidi

herrdidi
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2012
Location: Romania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 58% Being John Malkovich (1999) - Rated 08 Jul 2012
74 19% Defendor (2009) - Rated 08 Jul 2012
80 36% Prometheus (2012) - Rated 08 Jul 2012
85 44% Alien (1979) - Rated 08 Jul 2012
92 91% Blade Runner (1982) - Rated 08 Jul 2012
70 8% Paul (2011) - Rated 08 Jul 2012
90 77% Hot Fuzz (2007) - Rated 08 Jul 2012
90 77% Shaun of the Dead (2004) - Rated 08 Jul 2012
71 13% Tropic Thunder (2008) - Rated 08 Jul 2012
67 2% The Hunger Games (2012) - Rated 08 Jul 2012