Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
heyitstiare

Movie Buff - 130 Film Ratings

Member Since: May 23, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out heyitstiare's...
100 96% Scorpion (2014) - May 23, 2020
95 66% Limitless (2015) - May 23, 2020
94 55% Vampire Academy (2014) - May 23, 2020
90 14% A Wrinkle in Time (2018) - May 23, 2020
91 23% Underworld: Blood Wars (2016) - May 23, 2020
89 9% Pan (2015) - May 23, 2020
95 66% Person of Interest (2011) - May 23, 2020
93 43% Maze Runner: The Death Cure (2018) - May 23, 2020
92 32% Hotel Transylvania 2 (2015) - May 23, 2020
88 6% The 5th Wave (2016) - May 23, 2020