Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hhyildiz

Movie Buff - 191 Film Ratings

Member Since: Mar 17, 2020

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out hhyildiz's...
88 59% Hvalfjörður (2013) - Apr 04, 2020
80 37% Händelse vid bank (2009) - Mar 31, 2020
78 31% Nightcrawler (2014) - Mar 30, 2020
83 45% Alps (2011) - Mar 28, 2020
65 10% I, Tonya (2017) - Mar 28, 2020
69 13% Dovlatov (2018) - Mar 28, 2020
75 26% Der Goldene Handschuh (2019) - Mar 28, 2020
88 59% The Salesman (2016) - Mar 28, 2020
88 59% Suspiria (2018) - Mar 28, 2020
83 45% The Royal Tenenbaums (2001) - Mar 28, 2020