hicks3121

hicks3121
Movie Buff - 381 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 98% The Exorcist (1973) - Rated 07 Feb 2015
79 25% The Grudge 2 (2006) - Rated 07 Feb 2015
89 54% The Grudge (2004) - Rated 07 Feb 2015
60 8% The Judge (2014) - Rated 07 Feb 2015
85 40% Dead Alive (1992) - Rated 07 Feb 2015
80 30% Evil Dead (2013) - Rated 07 Feb 2015
95 89% Evil Dead II (1987) - Rated 07 Feb 2015
90 65% The Evil Dead (1981) - Rated 07 Feb 2015
92 79% Waking Life (2001) - Rated 06 Jan 2015
90 65% Nymphomaniac: Volume 1 (2013) - Rated 06 Jan 2015