highland777

highland777
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 34% My Big Fat Greek Wedding (2002) - Rated 20 Sep 2010
75 34% Wild Things (1998) - Rated 20 Sep 2010
80 48% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Sep 2010
75 34% About Schmidt (2002) - Rated 20 Sep 2010
75 34% Vanilla Sky (2001) - Rated 20 Sep 2010
40 10% Ocean's Eleven (2001) - Rated 20 Sep 2010
90 89% Michael Clayton (2007) - Rated 20 Sep 2010
85 66% Groundhog Day (1993) - Rated 20 Sep 2010
90 89% The Day the Earth Stood Still (1951) - Rated 20 Sep 2010
80 48% The Lives of Others (2006) - Rated 20 Sep 2010