Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
highvoltmc

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: Austria

more Recent Ratings
Check out highvoltmc's...
100 82% The Matrix (1999) - Jan 18, 2020
80 14% Spectre (2015) - Jan 18, 2020
90 47% Skyfall (2012) - Jan 18, 2020
100 82% GoldenEye (1995) - Jan 18, 2020
70 8% Quantum of Solace (2008) - Jan 18, 2020
90 47% Casino Royale (2006) - Jan 18, 2020
90 47% [Rec] 2 (2009) - Jan 18, 2020
100 82% [Rec] (2007) - Jan 18, 2020
90 47% Hereditary (2018) - Jan 18, 2020
40 2% It Chapter Two (2019) - Jan 18, 2020