Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hikamora

Flick Fan - 16 Film Ratings

Member Since: Jun 29, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out hikamora's...
62 25% 10 Things I Hate About You (1999) - Jun 30, 2018
98 96% Persona (1966) - Jun 30, 2018
84 62% Fargo (1996) - Jun 30, 2018
96 90% The Godfather (1972) - Jun 30, 2018
92 84% 2001: A Space Odyssey (1968) - Jun 30, 2018
54 3% Badlands (1973) - Jun 29, 2018
58 9% Groundhog Day (1993) - Jun 29, 2018
60 15% Love, Simon (2018) - Jun 29, 2018
62 25% About Time (2013) - Jun 29, 2018
64 34% Days of Heaven (1978) - Jun 29, 2018