hikari11111

hikari11111
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2016
Location: USA

more Recent Ratings

Check out hikari11111's...

95 97% South Park (1997) - Rated 23 Jan 2016
70 41% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 23 Jan 2016
70 41% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 23 Jan 2016
70 41% Welcome to the Dollhouse (1995) - Rated 23 Jan 2016
60 8% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 23 Jan 2016
75 67% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 23 Jan 2016
75 67% Contact (1997) - Rated 23 Jan 2016
60 8% Candyman (1992) - Rated 23 Jan 2016
70 41% Requiem for a Dream (2000) - Rated 23 Jan 2016
80 82% The Shining (1980) - Rated 23 Jan 2016