Hikaru

hikaru
Movie Buff - 165 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2007
Location: Bs. As., Bs. As., Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: ;)

more Recent Ratings

90 79% The Perfect Storm (2000) - Rated 25 Nov 2007
95 90% American History X (1998) - Rated 25 Nov 2007
80 57% 28 Days Later (2002) - Rated 25 Nov 2007
95 90% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 25 Nov 2007
60 16% The Fast and the Furious (2001) - Rated 25 Nov 2007
90 79% Red Dragon (2002) - Rated 25 Nov 2007
70 32% X2: X-Men United (2003) - Rated 25 Nov 2007
80 57% Lethal Weapon (1987) - Rated 25 Nov 2007
65 21% Hostel (2005) - Rated 25 Nov 2007
65 21% Loser (2000) - Rated 25 Nov 2007