Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hillelcohen

Movie Buff - 139 Film Ratings

Member Since: Dec 10, 2019

Location: Israel

more Recent Ratings
Check out hillelcohen's...
85 63% Syriana (2005) - Dec 11, 2019
30 1% The Box (2009) - Dec 11, 2019
65 21% Bad Teacher (2011) - Dec 11, 2019
65 21% Sherlock Holmes (2009) - Dec 11, 2019
85 63% Jerry Maguire (1996) - Dec 11, 2019
50 7% Bruce Almighty (2003) - Dec 11, 2019
80 47% Yes Man (2008) - Dec 11, 2019
85 63% Skyfall (2012) - Dec 11, 2019
70 27% Eurotrip (2004) - Dec 11, 2019
80 47% Gladiator (2000) - Dec 11, 2019