Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hipeople351

Flick Fan - 79 Film Ratings

Member Since: Jan 17, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out hipeople351's...
90 75% Anomalisa (2015) - Jan 17, 2019
75 20% Wind River (2017) - Jan 17, 2019
80 35% Whisper of the Heart (1995) - Jan 17, 2019
40 2% Bohemian Rhapsody (2018) - Jan 17, 2019
90 75% Maborosi (1995) - Jan 17, 2019
85 53% The Favourite (2018) - Jan 17, 2019
85 53% The Truman Show (1998) - Jan 17, 2019
85 53% Blazing Saddles (1974) - Jan 17, 2019
60 10% Django Unchained (2012) - Jan 17, 2019
75 20% Silver Linings Playbook (2012) - Jan 17, 2019