hitagi

hitagi
Movie Buff - 325 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 62% The Seven Deadly Sins (2014) - Rated 14 Jun 2019
94 84% That Obscure Object of Desire (1977) - Rated 10 May 2019
93 82% Belle de jour (1967) - Rated 10 May 2019
90 73% The River (1997) - Rated 10 May 2019
93 82% The Wayward Cloud (2005) - Rated 10 May 2019
99 94% Rebels of the Neon God (1992) - Rated 10 May 2019
92 80% Hayat var (2008) - Rated 10 May 2019
96 90% Nostalghia (1983) - Rated 10 May 2019
85 62% Half Moon (2006) - Rated 10 May 2019
76 38% The Pianist (2002) - Rated 10 May 2019