Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
hjo1lz

Flick Fan - 11 Film Ratings

Member Since: Apr 13, 2019

more Recent Ratings
80 72% Bean (1997) - Apr 13, 2019
65 31% 28 Weeks Later... (2007) - Apr 13, 2019
75 50% Cloverfield (2008) - Apr 13, 2019
60 18% Guardians of the Galaxy (2014) - Apr 13, 2019
80 72% World War Z (2013) - Apr 13, 2019
70 40% City of God (2002) - Apr 13, 2019
95 95% The Butterfly Effect (2004) - Apr 13, 2019
40 4% A Trip to the Moon (1902) - Apr 13, 2019
80 72% My Girl (1991) - Apr 13, 2019
60 18% The Hunger Games (2012) - Apr 13, 2019