hm1980

hm1980
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Fan of Cinema.

more Recent Ratings

89 50% The Red Violin (1998) - Rated 29 Mar 2016
87 39% Malena (2000) - Rated 29 Mar 2016
92 85% Exodus: Gods and Kings (2014) - Rated 29 Mar 2016
85 27% Indecent Proposal (1993) - Rated 29 Mar 2016
94 97% Pride and Prejudice (1995) - Rated 29 Mar 2016
93 93% Before Sunset (2004) - Rated 29 Mar 2016
89 50% Boyhood (2014) - Rated 29 Mar 2016
89 50% Still Alice (2014) - Rated 29 Mar 2016
85 27% Rain Man (1988) - Rated 29 Mar 2016
90 68% Far and Away (1992) - Rated 29 Mar 2016