We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
ho33ein

Flick Fan - 80 Film Ratings

Member Since: Jan 3, 2022

more Recent Ratings
45 13% The Legend of Zorro (2005) - Jan 07, 2022
80 88% Schindler's List (1993) - Jan 07, 2022
75 71% Enemy at the Gates (2001) - Jan 07, 2022
68 51% The Passion of the Christ (2004) - Jan 07, 2022
65 45% Chicken Run (2000) - Jan 07, 2022
75 71% Apocalypto (2006) - Jan 07, 2022
35 8% Mulan (2020) - Jan 07, 2022
70 58% Mulan (1998) - Jan 07, 2022
80 88% Kramer vs. Kramer (1979) - Jan 07, 2022
55 26% Free Guy (2021) - Jan 07, 2022