hobanfan

hobanfan
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 42% A Very Long Engagement (2004) - Rated 31 Dec 2015
82 89% Run Lola Run (1998) - Rated 31 Dec 2015
78 70% Yojimbo (1961) - Rated 31 Dec 2015
75 55% A Woman Under the Influence (1974) - Rated 31 Dec 2015
87 98% Wings of Desire (1987) - Rated 31 Dec 2015
87 98% Wild Strawberries (1957) - Rated 31 Dec 2015
78 70% Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Rated 31 Dec 2015
76 69% The Vanishing (1988) - Rated 31 Dec 2015
65 15% The Usual Suspects (1995) - Rated 31 Dec 2015
75 55% Three Colors: Blue (1993) - Rated 31 Dec 2015