hockeysgal

hockeysgal
Flick Fan - 33 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 54% G.I. Joe: Retaliation (2013) - Rated 01 Jan 2017
75 22% It Could Happen to You (1994) - Rated 01 Jan 2017
95 96% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 01 Jan 2017
90 83% Jarhead (2005) - Rated 01 Jan 2017
85 54% Air Force One (1997) - Rated 01 Jan 2017
85 54% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Rated 01 Jan 2017
85 54% The Butterfly Effect (2004) - Rated 01 Jan 2017
85 54% Iron Man 2 (2010) - Rated 01 Jan 2017
50 3% Zoolander (2001) - Rated 01 Jan 2017
90 83% Taken (2008) - Rated 01 Jan 2017