hokkaido

hokkaido
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 28 Mar 2006
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

62 46% Antz (1998) - Rated 14 Aug 2007
63 49% Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
22 3% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
83 84% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
63 49% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
44 17% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
82 81% Dawn of the Dead (1978) - Rated 14 Aug 2007
39 11% Saw (2004) - Rated 14 Aug 2007
69 56% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
82 81% Jaws (1975) - Rated 14 Aug 2007