holdenc69

holdenc69
Movie Buff - 298 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

56 46% Superman: The Movie (1978) - Rated 06 Nov 2014
32 21% City of Angels (1998) - Rated 06 Nov 2014
68 62% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 06 Nov 2014
54 42% Dead Alive (1992) - Rated 06 Nov 2014
78 72% Cloud Atlas (2012) - Rated 06 Nov 2014
80 75% Naked Gun 33 1/3: The Final Insult (1994) - Rated 06 Nov 2014
57 47% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 06 Nov 2014
85 86% The Doors (1991) - Rated 06 Nov 2014
45 37% The Evil Dead (1981) - Rated 06 Nov 2014
77 71% Princess Mononoke (1997) - Rated 06 Nov 2014