HoldFreeze
Recent Ratings
Check out HoldFreeze's...
62 60% | It's a Wonderful Life (1946) - Rated 18 Jun 2023 |
0 3% | The Batman (2022) - Rated 02 Jun 2023 |
8 10% | The Wizard of Oz (1939) - Rated 02 Jun 2023 |
15 17% | Gone with the Wind (1939) - Rated 02 Jun 2023 |
23 25% | The Kid (1921) - Rated 02 Jun 2023 |
31 32% | Back to the Future (1985) - Rated 02 Jun 2023 |
38 39% | Metropolis (1927) - Rated 02 Jun 2023 |
46 46% | Inception (2010) - Rated 02 Jun 2023 |
54 53% | Casablanca (1942) - Rated 02 Jun 2023 |
69 67% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 02 Jun 2023 |