holimacaro

holimacaro
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2020
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 72% All the President's Men (1976) - Rated 16 Nov 2020
90 79% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 16 Nov 2020
5% The Incredibles (2004) - Rated 16 Nov 2020
85 66% Das Boot (1981) - Rated 16 Nov 2020
5% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 16 Nov 2020
85 66% Four Brothers (2005) - Rated 16 Nov 2020
95 89% Inception (2010) - Rated 16 Nov 2020
90 79% Psycho (1960) - Rated 16 Nov 2020
100 96% Munich (2005) - Rated 16 Nov 2020
96 93% The Americans (2013) - Rated 16 Nov 2020