holycowbatma

holycowbatma
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2014
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 0% A Hijacking (2012) - Rated 27 Mar 2014
90 0% A History of Violence (2005) - Rated 27 Mar 2014
85 0% Mud (2013) - Rated 27 Mar 2014
95 0% Take Shelter (2011) - Rated 27 Mar 2014
90 0% Fargo (1996) - Rated 27 Mar 2014
90 0% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 27 Mar 2014
90 0% Adaptation. (2002) - Rated 27 Mar 2014
50 0% The World's End (2013) - Rated 27 Mar 2014
90 0% A Serious Man (2009) - Rated 27 Mar 2014
90 0% Before the Devil Knows You're Dead (2007) - Rated 27 Mar 2014