homesicalien

homesicalien
Movie Buff - 264 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2014
Location: Oroville, Ca, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 9% RoboCop (2014) - Rated 23 Feb 2014
98 85% Citizen Kane (1941) - Rated 23 Feb 2014
40 7% Click (2006) - Rated 23 Feb 2014
60 9% Nacho Libre (2006) - Rated 23 Feb 2014
0% Daddy Day Care (2003) - Rated 23 Feb 2014
0% White Chicks (2004) - Rated 23 Feb 2014
75 18% Beverly Hills Ninja (1997) - Rated 23 Feb 2014
80 27% American Pie (1999) - Rated 23 Feb 2014
80 27% Mortal Kombat (1995) - Rated 23 Feb 2014
80 27% Bruce Almighty (2003) - Rated 23 Feb 2014