homiesbutler

homiesbutler
Movie Buff - 357 Film Ratings
Member Since: 24 May 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 13% The 13th Warrior (1999) - Rated 25 Oct 2020
72 19% Enola Holmes (2020) - Rated 22 Oct 2020
80 60% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 02 Oct 2020
94 96% Peaky Blinders (2013) - Rated 20 Jan 2020
70 13% El Camino: A Breaking Bad Movie (2019) - Rated 27 Nov 2019
88 86% Parasite (2019) - Rated 26 Nov 2019
55 1% The Mandalorian (2019) - Rated 26 Nov 2019
82 73% The Peanut Butter Falcon (2019) - Rated 24 Nov 2019
75 30% The King (2019) - Rated 18 Nov 2019
84 77% The Matrix (1999) - Rated 18 Nov 2019