hoopzbarkley

hoopzbarkley
Movie Buff - 240 Film Ratings
Member Since: 11 Jul 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% Monsters University (2013) - Rated 09 Dec 2013
72 29% Elysium (2013) - Rated 09 Dec 2013
75 35% Sunshine (2007) - Rated 09 Dec 2013
65 21% The Wolverine (2013) - Rated 09 Dec 2013
90 88% The Bridge on the River Kwai (1957) - Rated 09 Dec 2013
75 35% The Chaser (2008) - Rated 09 Dec 2013
65 21% My Bloody Valentine 3-D (2009) - Rated 28 May 2013
70 26% Cargo (2009) - Rated 09 Jan 2013
90 88% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 29 May 2012
65 21% Iron Sky (2012) - Rated 29 May 2012
"come on mate"