Horacio87

horacio87
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 10 Mar 2022
Location: Barcelona, Catalunya, Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 76% Jojo Rabbit (2019) - Rated 11 Mar 2022
90 96% Only Lovers Left Alive (2014) - Rated 11 Mar 2022
85 76% Paterson (2016) - Rated 11 Mar 2022
85 76% Broken Flowers (2005) - Rated 11 Mar 2022
85 76% Stranger Than Paradise (1984) - Rated 11 Mar 2022
88 93% Night on Earth (1991) - Rated 11 Mar 2022
88 93% Down by Law (1986) - Rated 11 Mar 2022
30 7% Ocean's 8 (2018) - Rated 11 Mar 2022
40 11% Mowgli: Legend of the Jungle (2018) - Rated 11 Mar 2022
40 11% Knight of Cups (2015) - Rated 11 Mar 2022