horashem

horashem
Member Since: 17 Jan 2014
Location: izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% Enough Said (2013) - Rated 15 Feb 2014
72 54% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 13 Feb 2014
75 62% The Past (2013) - Rated 09 Feb 2014
70 29% Gravity (2013) - Rated 08 Feb 2014
31 4% Riddick (2013) - Rated 08 Feb 2014
45 12% 2 Guns (2013) - Rated 08 Feb 2014
71 41% Captain Phillips (2013) - Rated 06 Feb 2014
71 41% Blue Jasmine (2013) - Rated 26 Jan 2014
81 70% About Time (2013) - Rated 21 Jan 2014
95 91% My Sassy Girl (2001) - Rated 18 Jan 2014