horatio

horatio
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2013
Location: Toronto, Ontario, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 4% Dawn of the Dead (2004) - Rated 12 Mar 2013
90 62% There Will Be Blood (2007) - Rated 12 Mar 2013
75 16% Mad Max (1979) - Rated 12 Mar 2013
95 87% Alien (1979) - Rated 12 Mar 2013
75 16% Shooter (2007) - Rated 12 Mar 2013
100 95% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 12 Mar 2013
85 45% Killer Joe (2012) - Rated 12 Mar 2013
80 33% Manhunter (1986) - Rated 12 Mar 2013
90 62% Thief (1981) - Rated 12 Mar 2013
93 79% Universal Soldier: Day of Reckoning (2012) - Rated 12 Mar 2013