hornar

hornar
Movie Buff - 317 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2008
Location: Moscow, Russia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 81% Dead Set (2008) - Rated 29 Oct 2011
75 36% Turkish Gambit (2005) - Rated 10 Sep 2010
81 64% Gattaca (1997) - Rated 17 Mar 2010
72 26% High Tension (2003) - Rated 27 Feb 2010
80 59% Prison Break: The Final Break (2009) - Rated 31 Jan 2010
74 32% Up in the Air (2009) - Rated 31 Jan 2010
72 26% 2012 (2009) - Rated 31 Jan 2010
82 69% As Good As It Gets (1997) - Rated 21 Nov 2009
78 50% Fun with Dick and Jane (2005) - Rated 21 Nov 2009
91 98% The Godfather: Part II (1974) - Rated 21 Nov 2009