hotradish1

hotradish1
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 75% Spirited Away (2001) - Rated 10 Dec 2020
85 30% Fight Club (1999) - Rated 10 Dec 2020
89 37% American Psycho (2000) - Rated 10 Dec 2020
90 47% Trainspotting (1996) - Rated 10 Dec 2020
65 12% Zodiac (2007) - Rated 10 Dec 2020
60 7% Rocky V (1990) - Rated 10 Dec 2020
90 47% Rocky II (1979) - Rated 10 Dec 2020
70 17% Rocky III (1982) - Rated 10 Dec 2020
45 2% Rocky IV (1985) - Rated 10 Dec 2020
85 30% Rocky (1976) - Rated 10 Dec 2020