howe0144

howe0144
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2012
Location: Corvallis, Oregon, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 06 Aug 2012
80 15% The Parallax View (1974) - Rated 06 Aug 2012
25 3% Red Dawn (1984) - Rated 06 Aug 2012
85 30% True Grit (2010) - Rated 06 Aug 2012
90 57% No Country for Old Men (2007) - Rated 06 Aug 2012
85 30% The Long Goodbye (1973) - Rated 06 Aug 2012
90 57% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 06 Aug 2012
90 57% The Usual Suspects (1995) - Rated 06 Aug 2012
80 15% Moneyball (2011) - Rated 06 Aug 2012
90 57% Chinatown (1974) - Rated 06 Aug 2012