Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
howler19

Celluloid Junkie - 4214 Film Ratings

Member Since: Jan 31, 2017

Location: Lund, Sweden

more Recent Ratings
44 40% The Letter Room (2020) - Apr 25, 2021
39 33% White Eye (2019) - Apr 25, 2021
51 53% The Present (2020) - Apr 25, 2021
43 38% If Anything Happens I Love You (2020) - Apr 25, 2021
17 8% Yes-People (2020) - Apr 25, 2021
24 15% Opera (2020) - Apr 25, 2021
3% Genius Loci (2020) - Apr 25, 2021
12 5% Ma Rainey's Black Bottom (2020) - Apr 25, 2021
55 59% Burrow (2020) - Apr 25, 2021
58 63% Nomadland (2020) - Apr 25, 2021