Hoya88

hoya88
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2022
Location: Manhattan Beach, California, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 81% Young Frankenstein (1974) - Rated 09 Feb 2022
89 64% Act of Valor (2012) - Rated 09 Feb 2022
88 57% Saved by the Bell (1989) - Rated 09 Feb 2022
84 32% Wind River (2017) - Rated 09 Feb 2022
91 75% Lone Survivor (2013) - Rated 09 Feb 2022
87 50% The Spy Who Dumped Me (2018) - Rated 09 Feb 2022
86 45% Man of the Year (2006) - Rated 09 Feb 2022
93 89% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 09 Feb 2022
93 89% Apocalypse Now: Final Cut (2019) - Rated 09 Feb 2022
96 98% Veep (2012) - Rated 09 Feb 2022